بویر سرگرمی دانشگاه سرگرمی بیا تو بخندیم

بویر: سرگرمی دانشگاه سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز وب‌گردی جریمه مالیاتی جهت کم‌فرزندها!

وسیه در چارچوب ادامه برنامه حمایت مالی از زیاد کردن جمعیت در این کشور، در حال بررسی اعمال جریمه مالیاتی جهت خانواده‌هایی است که فرزند نداشتن یا کم فرزندی را گزینش می کنند.

جریمه مالیاتی جهت کم‌فرزندها!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، براساس طرح انستیتو جمعیت شناسی، مهاجرت و توسعه منطقه ای روسیه، پیشنهادهای تازه به ولادیمیر پوتین مدیر جمهوری این کشور ارائه شده است است تا مراحل بعدی آن مشخص شود.

عبارات مهم : خانواده – مهاجرت
در صورت تصویب و اجرای این برنامه که امروز (چهارشنبه) بخش هایی از آن انتشار یافت، از خانواده های بدون فرزند و دارای یک فرزند مالیات خاص گرفته می شود.

یوری کروپنوف مدیر انستیتو جمعیت شناسی، مهاجرت و توسعه منطقه ای روسیه در توجیه این طرح اعلام کرده که نشانه از تنظیم پیشنهادها، تشویق خانواده ها به داشتن فرزند زیاد است و حتی در این چارچوب، فرزندآوری و پرورش آنها جهت تامین آینده کشور جزو سابقه کاری افراد محسوب می شود.

وی افزوده است: از سوی دیگر، پدران و مادرانی که همچنان بخواهند بی فرزند یا تک فرزند بمانند، مشمول پرداخت مالیات خواهند شد که هنوز تعیین نشده هست، ولی خانواده هایی که با برنامه زیاد کردن جمعیت و تولد نوزادان زیاد همکاری کنند، زمین رایگان با امتیازها و خدمات خاص مانند آب و برق دریافت خواهند کرد.

براساس اطلاعات انتشار یافته، فقط 6،5 درصد خانواده ها در روسیه دو فرزند یا زیاد دارند که جهت این کشور با جمعیت حدود 147 میلیون نفر دلواپس کننده دیده می شود و می تواند موفقیت های رشد جمعیتی را که در 10 سال گذشته شکل گرفته در خطر قرار دهد.

اجرای برنامه کلان و ملی اعطای جوایز فرزندآوری در روسیه که از سال 2007 در دومین دوره ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین و با حمایت وی جهت رسیدن به نشانه جلوگیری از پیری و توقف کم کردن جمعیت این کشور شروع شد، نتیجه های موفقیت آمیزی داشته و جمعیت را در طول پنج سال بیش از سه میلیون نفر زیاد کردن داده هست.

روسیه که در سال های نخست دهه 1990 مشهور به بعد از فروپاشی شوروی همواره با معضل کم کردن پرشتاب جمعیت مواجه بود، با راهکارهای تشویقی توانست این روند را متوقف کرده و حتی به رشد تبدیل کند.
دولت روسیه در برنامه ملی و مصوب «سرمایه مادری» جهت تولد فرزندان دوم و سوم، جوایز فرزندآوری برقرار کرد و حتی جهت سومین فرزند افزون بر پرداخت معادل هشت هزار دلار کمک مالی، اهدای زمین به عنوان جایزه و اعطای نشان دولتی «قهرمان ملی» را جهت فرزندان پرشمارتر در نظر گرفته هست.

جمعیت روسیه از 160 میلیون نفر هنگام فروپاشی شوروی در دسامبر 1991 به حدود 142 میلیون نفر در سال های نخست قرن 21 کم کردن یافت که زنگ خطر را جهت این کشور نواخت.

در چارچوب برنامه تشویق زیاد کردن جمعیت، جهت فرزند اول ارائه خدمات پزشکی رایگان در دوران بارداری مادر و وضع حمل تا یک سال بعد از تولد و پرداخت کمک هزینه ماهانه 80 دلار در سه سال نخست زندگی کودک در نظر گرفته شده است هست.

پرداخت پاداش نقدی جهت تولد فرزند دوم معادل هفت هزار و 500 دلار است و بیشترین جایزه مربوط به تولد فرزند سوم است که افزون بر پرداخت حدود هشت هزار دلار کمک، یک قطعه زمین به مساحت 600 تا 1000 متر مربع به خانواده اهدا می شود.

کارشناسان پرسشها اجتماعی اعلام کرده اند، اگر آمار زاد و ولد زیاد کردن نمی یافت، شمار جمعیت روسیه به حدود 75 میلیون نفر در سال 2050 کم کردن می یافت.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خانواده | مهاجرت | رایگان | برنامه | فرزندان | فرزند | روسیه | جمعیت | جایزه | تشویق | میلیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz